
hogyan is kerülhette el a figyelmemet ez kiscsikó koromban?!
:DDD
Ajjaj 🙂
ez!
Neeeehe 😀

hogyan is kerülhette el a figyelmemet ez kiscsikó koromban?!
:DDD
Ajjaj 🙂
ez!
Neeeehe 😀

Kolléganő #1: Hogy hívják a kismamát a szomszéd irodában?
Kolléganő #2: Ő nem kismama, ekkora a hasa. Krisztinek hívják.
Kolléganő #1: …




Befestettem anyukám haját. Azt hiszem ez a póló már kuka…. 😀
Éljen fehér pólón át meredező cicibimbó!

