
tattoos –
Some Disney comics I made for a mini zine years back but didn’t post all of them online anywheres! Here you go.

Fityóóóóóó
Zííííííííííl
Mondjuk azt már eleve sem értettem, hogy miként kerül a képre.
mer’ mindenféléket odafest a zember:
http://lemon.hu/2015/02/27/alejandro-burdisio-lebego-autok-kiralya/
Egy ilyen jövőt!!!!




úúúúú, Laura megint föladta a labdát Bettykének!
De szép sütemény vagy
Ezt simán nyelvemlékké lehet nyilvánítani. Így ahogy van.

🍂🍂🍂 #budapest #fall #autumn #budapest #pest #house #building #tree #golden #leaves #mik #ighun #ikozosseg #instahun #ig_budapest #welovebudapest #thisisbudapest #latergram #budapestagram #rain #vsco #vscocam #vscohun #vscohungary (helyszín: Forgách utca)
Ilyen képet én is posztoltam tegnapelőtt a Lehel út és a Dózsa György út sarkáról. Szép dolog az ősz.

Perfect.
4 literes motor? Minek?!!
őshüllők vs kereszténység (amúgy meg teherautót mozgatni)
A szimbolizmust vágom. Direkt hagytam figyelmen kívül. De akkor sem értem, minek ekkora erőforrás az autóba. Persze a túlméretezett dolgok lassabban kopnak el, de vajon használják majd ezt addig?