otthonzulles:

lolbalint:

architectureofdoom

rettenet komcsi

Mitől komcsi? Amikor ezt az épületet felhúzták, akkoriban ez volt a divatos építészeti stílus szerte a világon. Nem csak a vasfüggönytől keletre. Az más kérdés, hogy le van pukkanva, mert azóta alig nyúltak hozzá. Inkább ez az utóbbi dolog különbözteti meg a  volt “keleti blokkot” a “kapitalista nyugattól”.

Hozzászólás