képzeljétek, kinéztem két szép, újszerű, modern, tágas, világos, jó helyen lévő, jó áron hirdetett lakást, nagyon kíváncsian várom, hol lesz a hiba!!
Gondnokság alatt lesz a tulajdonos, és nem is ő akarja eladni, ha ilyen még nem volt
én egyelőre csak ősi indián temetőkben gondolkodtam, de ez is valid opció
csak a berleti jog elado
a tulajdonos cég eladó, amelyiknek bérleti joga van
A cég egyik tulajdonosa válik. A vagyonközösség megosztásáról epp folyik a vita.
Csótányok, csótány szomszédok
8 örökös a tulaj. Abból kettő az USA-ban, 4 Németországban, egy dél-kínai fúrótornyon. Az egyetlen itthon lévő meg haragban van minddel.