rettenet komcsi
Mitől komcsi? Amikor ezt az épületet felhúzták, akkoriban ez volt a divatos építészeti stílus szerte a világon. Nem csak a vasfüggönytől keletre. Az más kérdés, hogy le van pukkanva, mert azóta alig nyúltak hozzá. Inkább ez az utóbbi dolog különbözteti meg a volt “keleti blokkot” a “kapitalista nyugattól”.














